Скачайте наше приложение

Наше информационное приложение для мобильных устройств «Заместительная поддерживающая терапия» доступно для загрузки в Google Play и App Store. Вы можете скачать его, чтобы получать важные и полезные материалы прямо на ваш смартфон.

О приложении

Уважаемый пользователь,

Мобильное приложение позволяет улучшить доступ и удобство использования материалов по ЗПТ и сопутствующих тематик (ВИЧ/СПИД, ТБ, и вирусных гепатитов) путем оперативного и удобного получения информации онлайн из смартфона для платформ Android и iOS.

Все материалы можно загрузить на телефон, что позволяет использовать их в любое время и не зависеть от доступа к Интернету.

На платформе размещены обучающие пособия, медико-информационные материалы, юридическая документация по ЗПТ, руководства, практические рекомендации, стандарты относительно обеспечения и совершенствования качества ЗПТ, обучающие видео курсы и другие полезные ссылки.

Мы ожидаем, что приложение будет удобным инструментов для пациентов ЗПТ и членов их семей, для администраторов охраны здоровья, врачей, медсестер, социальных работников, психологов и других работников, вовлеченных в услуги по ЗПТ.

Программа доступа бесплатно в магазинах Google Play и App Store.

Нові матеріали

Психолог, психіатр, психотерапевт - в чому різниця?
Психолог, психіатр і психотерапевт - це фахівці, які займаються психічним здоров'ям людей, проте вони мають різні підходи і функції. В матеріалі коротко описано цю різницю. Якщо ви не розумієте, що саме з вами відбувається, але відчуваєте потребу у допомозі, почніть із психолога. За необхідності він спрямує вас далі. Звернутися до психолога можна безплатно за контактами на сайті: howareu.com
Аптечка психологічної самодопомоги
Чому одних проблеми поглинають разом із мріями, а інших роблять сильнішими? Психологічна стійкість грає в цьому величезну роль, а ми з вами саме намагаємось навчитись розвивати її. Так, пункти зі списку можуть здаватися «такими нудними і банальними» Але чи дотримуєтесь ви їх? Хоча б намагаєтесь? Буде простіше уникати саморуйнування, якщо визначите свої цінності. Як це зробити — читайте у PDF-документі
Рекомендації щодо роботи з людьми під час кризи та після важких життєвих подій
Ці рекомендації створені, щоб допомогти Вам спілкуватися з кимось, хто переживає кризу або важку життєву подію. Нещасні випадки, переживання насильства, війни або втечі – це ситуації, які можуть викликати страх і розгубленість, невпевненість і шок. Дуже важливим є те, як ми спілкуємося з тими, хто перебуває в сильному стресі. В матеріалі надано рекомендації, як поводитися, якщо Ви опинилися в ситуації, коли Ви хочете і можете допомогти.